Biz Kimiz ?

Movendus Hakkında
2018 -

Movendus

Latincede ‘ Harekete Geç ‘ anlamına gelen Movendus, 2018 yılında yurtiçi ve yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak kurulmuştur. Movendus Akademi’nin, Movendus Eğitim ve Movendus Global yan kuruluşlarıyla danışanlar sınavlara hazırlık, yurtdışında dil eğitimi ve dil okulu gibi alanlarda desteklenmektedir.

2016 - 2018

Freelance

Movendus Akademi’nin kurucusu Kübra DEDE, 2016 yılında Freelance olarak eğitim danışmanlığı ve öğrenci koçluğu alanında hizmet vermeye başlamıştır. Aynı zamanda alanında yurtiçi ve yurtdışında eğitimlerine devam ederek yetkinliğini geliştirmiştir.

Hakkımızda

Movendus Akademi, genç ve yetişkinlerin, eğitim ve kariyer hayatlarını şekillendirmelerinde öğrenci ve ailelere danışmanlık hizmeti sunan bir kuruluştur. Yurtiçi ve yurtdışı eğitimde öğrenci koçluğu hizmeti sunmanın yanında, özellikle yurtdışında dünyanın en iyi okullarından kabul süreçlerinde danışmanlık ve sınavlara hazırlık alanlarında eğitim vermektedir.

4C 4Life Koçluk Modeli

Çağımızın insanından beklenen temel yetkinlikler olan Karakter (Character), Eğitim (College), Kariyer (Career), Kimlik (Citizenship) alanlarındaki gelişmeyi sağlayan bir koçluk modelidir.Bu model ile bireylerin kendilerini çok yönlü donanımlı hale getirmeleri, kendilerine ve toplumlarına değer katmaları sağlanır. 

Vizyon

Farkındalığı yüksek, gelişime açık, üretken, fayda sağlayan ve değer katan bireylerin yetişmesinde rol oynayarak daha yaşanabilir ve sürdürülebilir bir dünya için katkı sağlamak Movendus Akademi’nin vizyonudur.

YETKİNLİK

ICF ONAYLI KOÇLUK
ÖĞRENEN AİLE DANIŞMANLIĞI
ERGEN PSİKOLOJİSİNİ ANLAMA
LİSANSÜSTÜ AKADEMİK YETKİNLİK
YURTDIŞI EĞİTİMDE UZMANLIK

Contact