Dil Okulu ve Yaz Okulu Danışmanlığı

Dil ve yaz okulu programları temelde yabancı dil eğitimi üzerinedir. Dil eğitimi almak isteyen öğrenciler yaşlarına, dil seviyelerine, bütçelerine ve hedeflerine uygun, yüzlerce hatta binlerce seçenek arasından kendilerine en uygun olanı seçebilir. Bu süreçte seçeneklerin çok fazla olması, başvuruların ve gidilecek ülkeye göre vize işlemlerinin değişiyor olması sebebiyle öğrenciler danışmanlığa ihtiyaç duyabilir.

Bizler Movendus Akademi olarak dil ve yaz okulu danışmanlığı ile Amerika, İngiltere, Kanada, İtalya, Malta, İspanya, Fransa, Almanya ve Çin’de dil eğitimi alarak kendilerini sosyal ve kültürel yönden de geliştirebilecekleri programlara katılmaları için öğrencilerimize ücretsiz danışmanlık veriyoruz. 

Dil Okulu

Yurtdışında dil eğitimi almak aynı zamanda farklı kültürlerle kaynaşmayı ve dünyaya bakış açısını genişletmeyi sağlar. Dil okulları ile her seviyeye uygun eğitimin yanında bol bol pratik yapma ve sosyal aktivitelere katılma imkanları bulunabilir. Dünyanın farklı yerlerinden gelen kişilerle birlikte çok renkli ve çok yönlü aktiviteler dil eğitimini pekiştirerek tatil yapmayı bir arada sunuyor.

2 hafta ile 1 yıl arasında süresi değişen dil okulu seçenekleri arasından standart, yoğun, IELTS/TOEFL hazırlık gibi farklı kurslar arasında tercih yapılabilir. Ayrıca dil eğitimi sonrası yurtdışında eğitimine devam etmek isteyen kişiler akademik amaçlı kurslardan faydalanabilirler:

  • İş İngilizcesi, hukuk İngilizcesi, pazarlama İngilizcesi, mülakat İngilizcesi, topluluk önünde konuşma ve İngilizce sunum teknikleri, İletişim becerileri ve tiyatro gibi eğitimler alınabilir.

Bu eğitimler sayesinde pathway programlarıyla gidilen ülkelerin üniversitelerine geçiş yapma hakkına sahip olunabilir.

Konaklama dahil programlarla kurs sonrası şehir gezileri ve spor aktiviteleri gibi programlara, 16 yaş altı olanlar gözetmen eşliğinde dahil olunabilir. Lokasyona göre değişmekle birlikte tek ve çift kişilik yurt, apart, aile yanı ve otel odası seçeneklerinden en uygun olanı tercih edilebilir.

Bizler Movendus Akademi olarak bu süreçte kurs seçiminden, ülke şehir ve konaklama tercihine, havaalanı transferinden vize işlemlerine her aşamada danışmanlık veriyoruz.

 

Yaz Okulu

Yaz okulları dil eğitimin yanında öğrencilere akademik alanda da kendilerini geliştirme imkanı sağlar. Gidilecek yere göre değişmekle birlikte 7-18 yaş aralığında değişen yurtdışı yaz okulu programları öğrencilerin vizyonlarına ve akademik hayatlarına büyük bir katkı sağlayan kültürel değişim programlarıdır.

Yaz okulu programı ile öğrenciler, erken yaşlarda dünyanın en iyi üniversitelerinden seçmeli dersler alarak kariyer hedeflerini netleştirebilir, ilgi duydukları alanlara dair daha derin bilgi sahibi olabilirler. Program sonunda üniversiteler tarafından verilen transkript ile üniversite eğitimi için kredi kazanmak mümkündür. Bu sayede ileride o kaliteli üniversitelerden kabullerini kolaylaştırabilirler.

Sizler de bu konularda danışmanlığa ihtiyaç duyuyorsanız ücretsiz ön görüşmelerimize gelerek detaylı bilgi alabilirsiniz. www.movendusakademi.com sitemiz üzerinden, 0533 916 29 92 numaralı telefonu arayarak veya info@www.movendusakademi.com adresine mail atarak randevu talebi oluşturabilirsiniz.

 

Üniversite Başvuru Danışmanlığı