Kariyer Gelişim Koçluğu

Üniversite eğitimini tamamlamış kişiler sevdikleri güzel bir işte çalışmak, eğitim gördükleri alanda emek vererek karşılığını almak isterler. Bunun için öğrencilik ve mesleki hayatlarında gerçek istek ve hedeflerini keşfederek stratejik bir planlama yapılması gerekir. Lise ve üniversite öğrencileri, yeni mezunlar kariyer koçluğu ile sevdikleri işi yapmayı ya da yaptıkları işi sevmeyi sağlayan bakış açısı kazanmayı öğrenirler. Movendus Akademi olarak Kariyer Gelişim Koçluğu ile danışanlarımız öncelikle kendilerini tanıyor, güçlü ve zayıf yönlerini, fırsat ve engellerini belirliyor, sektör seçimi yapıyor, o güne kadar yapış olduğu birikimleri fonksiyonel hale getiriyor, sektör içinde net bir hedef belirleyerek hareket planı oluşturuyor.

Kariyer Gelişim Koçluğu programında henüz eğitim hayatındayken kariyerini doğru planlayarak zaman kaybetmek istemeyen lise ve üniversite öğrencileri, farklı bir iş ve sektör denemek isteyenler, işinden emin olamayan kişiler aradıkları sorulara cevap bulurlar.

Sizler de bu konularda koçluğa ihtiyaç duyuyorsanız ücretsiz ön görüşmelerimize gelerek detaylı bilgi alabilirsiniz.  www.movendusakademi.com  sitemiz üzerinden, 0533 916 29 92 numaralı telefonu arayarak veya info@www.movendusakademi.com adresine mail atarak randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Kariyer Gelişim Koçluğu