Kapsamlı Analiz Çalışması

Kapsamlı Analiz Çalışması, yurtdışı ve yurtiçinde akademik eğitim almak isteyen öğrencilerimizin daha derinlemesine incelenmesini ve farklı alanlardaki yeteneklerinin, ilgi ve değerlerinin daha ayrıntılı bir şekilde ele alınmasını sağlayan çalışmadır. 

Bu çalışma ile öğrencilerimizin bireysel potansiyellerini daha iyi anlıyor ve etkili bir destek  için onlara daha geniş bir perspektif sunuyoruz. 

Masanın üzerinde açık bir laptop ve taplete bakarak kapsamlı analiz çalışması yapan iki kadın bir erkek
Üst Üste Dizilerek Ortadan Açılmış Kitaplar

Kapsamlı Analiz Çalışması Kapsamında Ele Alınan Önemli Unsurlar

Kapsamlı analiz çalışmasıyla ele aldığımız unsurları şu şekilde sıralayabiliriz:

Kapsamlı analiz çalışması ile öğrencilerimizin kişiselleştirilmiş bir eğitim ile  kariyer planlaması yapmalarına, onların bu süreçte en uygun kaynakları ve fırsatları keşfetmelerine en büyük desteği sağlıyoruz. Onlara çıktıkları yolun sonunu görerek rota oluşturmalarında güçlü bir rehberlik hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. 

Mezuniyet Kepleri ile Diplomalı Öğrenci Topluluğu

Sizler de bu konularda danışmanlığa ihtiyaç duyuyorsanız ücretsiz ön görüşmelerimize gelerek detaylı bilgi alabilirsiniz. www.movendusakademi.com sitemiz üzerinden, 0533 916 29 92 numaralı telefonu arayarak veya info@www.movendusakademi.com adresine mail atarak randevu talebi oluşturabilirsiniz.