Kariyer Danışmanlığı

Her ortam kaynak ve fırsatlarla doludur. Doğru hedefler ile doğru kaynakların bir araya gelmesi başarılı bir kariyer yolculuğunun başlangıcıdır. Mesleklerimiz ve kariyer hedeflerimiz bizim için bir yaşam tarzı oluşturmaktadır. Tercihlerimize, ilgi alanlarımıza, becerilerimize ve hayat beklentilerimize uygun bir alanda çalışıyorsak hissettiğimiz mutluluk başarıyı beraberinde getirir. Movendus Akademi’de kariyer danışmanlığı size sevdiğiniz işi yapmayı ya da yaptığınız işi sevmeyi sağlayacak bakış açısı kazandırır.

Yeni bakış açınızla çatışmaları daha kolay yönetirken, kendinizi geliştirebileceğiniz ve içinizdeki potansiyelinizi harekete geçireceğiniz yol ve yöntemler bulabilirsiniz. Sorunları aşma, çözüm üretme veya sorun karşısında yön değiştirme kapasitesi geliştirebilirsiniz. Okul ve iş yaşamınızda kuracağınız güçlü iletişim ve ilişkilerle başarılı olabilir ve hayal ettiğiniz geleceği inşa edebilirsiniz.

Kariyer danışmanlığı programında Movendus Akademi olarak danışanlarımızın içsel bir yolculuk ile gerçekte ne istediklerini keşfetmelerine, içsel ve dışsal güçlü ve geliştirilebilir yönlerini belirlemelerine, kaynak ve fırsatları doğru değerlendirmelerine, doğru hedefler ile uygulanabilir aksiyon planı oluşturmalarına destek oluyoruz.

Kariyer Danışmanlığı programı süresince ;

  • Farklı bilimsel temelli kişilik testleri
  • Holland’ın kuramına dayanarak geliştirdiğimiz mesleki ve sektörel ilgi evanterleri
  • Özgeçmiş ve öz gelecek çalışmaları
  • SWOT analizi
  • Etkililik analizi ve eylem planı

gibi teknikler ile alanında uzman danışmanlarımız kişiye özel bir yol haritası belirlenmesinde ve uygulanmasında yardımcı oluyor.

Kariyer danışmanlığı ile kariyer basamaklarını yeni planlayanlar ve kariyerinde yeni bir yön çizmek isteyenler için Movendus Akademi olarak sektörel araştırmalar yaparak mesleklerin geleceğini, geleceğin mesleklerini, sektörel ihtiyaçları, dünyadaki gelişmeleri ve öncüleri birlikte değerlendiriyoruz. Güçlü bir cv, güçlü alt yapı ve güçlü network çalışmaları yapıyoruz. Bu sayede profesyonel danışmanlarımızla hem kariyerinin başında olanlara en hızlı ve en stratejik şekilde öngörülü planlamalarla destek oluyoruz, hem de kariyerinde değişiklik isterken nereden başlayacağını bilmeyenlere yol arkadaşlığı yapıyoruz.

Sizler de bu konularda danışmanlığa ihtiyaç duyuyorsanız ücretsiz ön görüşmelerimize gelerek detaylı bilgi alabilirsiniz. www.movendusakademi.com sitemiz üzerinden, 0533 916 29 92 numaralı telefonu arayarak veya info@www.movendusakademi.com adresine mail atarak randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Kariyer Danışmanlığı