Öğrenci Marka Danışmanlığı

Kişisel markalaşma en basit haliyle kişilerin sahip olduğu tüm özellikleri, diğerlerinden farklılaştırarak sunmasıyla başka insanlar üzerinde bir etki oluşturması olarak tanımlanabilir. Kişinin kendini iyi tanıması, çevresel kaynaklarını iyi bilmesi ve stratejik pazarlama becerileriyle ortaya bir ürün koyması, birey olarak var olmasıdır. Tamamen yeni bir girişim olabileceği gibi mevcut düzene yeni bir bakış açısı kazandırmak da olabilir. Movendus Akademi olarak biz de öğrenci marka danışmanlığı programıyla öğrencilerimizin kendilerini gerçekleştirmelerinde destek sağlıyoruz. Bu sayede genç yaşlarında özgün ve üretken olmanın değerini anlamalarına yardımcı oluyoruz.

Bu program kapsamında öncelikle öğrencilerimiz ile bir öz geçmiş çalışması yaparak elimizdeki kazanımları fırsata çevirmenin çalışmasını yapıyoruz. Mesleki ve sektörel ilgilerini bilimsel yöntemlerle hazırlanmış testler üzerinden değerlendiriyoruz.

  • Öğrencimizin kişilik özelliklerini, yeteneklerini ve ilgi alanlarını belirliyoruz
  • Öğrencimizin bu yönlerini destekleyecek farklı akademik disiplinleri keşfederek yeteneklerinin farklı ve fonksiyonel hale gelmesi için çalışıyoruz
  • Öğrencimizin ilgi alanlarının sektörel karşılıklarını belirliyoruz
  • Öğrencimizin sahip olduğu öz değerler üzerinden beklentilerini netleştiriyoruz.

Öğrencilerimizin kendilerini keşfetmelerinin ve ne istediklerini netleştirmelerinin ardından kişiye özel çalışmalarla hedefler belirliyoruz.

  • Sektörün yerel ve global gerekliliklerin, geleceğini araştırarak o şartları sağlama çalışmaları yapıyoruz
  • Öğrencimizin, sektörün neresinde olmak istediğine karar vermesiyle fark yaratabileceği noktalara odaklanıyoruz
  • Öğrencimizin çevresindeki fırsatları değerlendirmesi adına sosyal ağlarını düzenliyoruz
  • Staj veya iş dünyasından buluşmalar sağlayarak öğrencimizin ilgi duyduğu alanda saha bilgisi edinmesini ve kendisine bir network oluşturmasını sağlıyoruz.

Öğrenci marka danışmanlığı ile öğrencilerimizin ileri görüşlü, disiplinli, ekip ruhuna sahip, girişken, araştırmacı, gelişime açık ve özgün kişiler olarak kendilerini yetiştirmelerinde profesyonel danışmanlık veriyoruz. Kendi girişimleri sonucu öğrencilerimizin liderlik, yönetim, sosyal kimlik ve üretim noktasında birçok kazanıma ulaşmalarını hedefliyoruz. Böylece bir marka olmak isteyen öğrencilerimizin genç yaşta fark yaratmalarını, kariyerlerinde güçlü bir cv ye sahip olmalarını, bir dünya vatandaşı olarak insanlığa değer katmalarını kişisel marka danışmanlarımızla destekliyoruz.

Sizler de bu konularda danışmanlığa ihtiyaç duyuyorsanız ücretsiz ön görüşmelerimize gelerek detaylı bilgi alabilirsiniz. www.movendusakademi.com sitemiz üzerinden, 0533 916 29 92 numaralı telefonu arayarak veya info@www.movendusakademi.com adresine mail atarak randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Öğrenci Marka Danışmanlığı