Okul Seçim Danışmanlığı

Ebeveynler çocukları için her konuda en doğru olanı yapmak isterler. Çocukları adına yapmaları gereken tercihler onların kişiliklerini, akademik hayatlarını, kariyerlerini şekillendirir. Çocuklarının yaşamını belirlerken ebeveynlerin her adımda doğru tercihi yapması, karşılarına çıkan her konuda detaylı bilgiye sahip olmalarıyla doğru orantılıdır. Bu noktada Movendus Akademi olarak ailelere Okul Seçim Danışmanlığı sunmaktayız.

Okul Seçim Danışmanlığı ile ailelerin, çocuklarının hangi okula kaydedilmesinin daha doğru olduğu konusunda ihtiyaç duydukları bilgileri edinmesini sağlıyoruz. İlkokul, ortaokul ve lise tercihini sistemli hale getiriyoruz.  Ulusal ve uluslararası araştırmalarda belirlenmiş ölçütlere dayanarak tek tek değerlendirdiğimiz özel ve devlet okulları arasında yaptığımız araştırmaları aile ile paylaşıyoruz. Ailenin beklentileri ile analizlerimizi sentezleyerek çocukları için en doğru kararı vermelerinde yardımcı oluyoruz.

Okul Seçim Danışmanlığı sayesinde hem ailenin omuzlarındaki yükü paylaşıyor hem de öğrencilerin geleceklerini şekillendirmeye erkenden profesyonel anlamda katkı sağlamış oluyoruz.

Sizler de bu konularda danışmanlığa ihtiyaç duyuyorsanız ücretsiz ön görüşmelerimize gelerek detaylı bilgi alabilirsiniz. www.movendusakademi.com sitemiz üzerinden, 0533 916 29 92 numaralı telefonu arayarak veya info@movendusakademi.com adresine mail atarak randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Okul Seçimi Danışmanlığı