Dil Okulu ve Yaz Okulu Danışmanlığı

Dil Okulu ve Yaz Okulu Danışmanlığı Programları temelde yabancı dil eğitimi üzerinedir.

Dil eğitimi almak isteyen öğrenciler yaşlarına, dil seviyelerine, bütçelerine ve hedeflerine göre yüzlerce hatta binlerce seçenek arasından en uygun alternatifleri oluştururlar. Bu süreçte öğrenciler; seçeneklerin çok fazla olması, başvuru işlemlerinin ve gidilecek ülkeye göre vize işlemlerinin değişkenlik göstermesi sebebiyle danışmanlığa ihtiyaç duyabilirler.

Bizler Movendus Akademi olarak öğrencilerimize dil okulu ve yaz okulu danışmanlığı ile Amerika, İngiltere, Kanada, İtalya, Malta, İspanya, Fransa, Almanya, Dubai ve Çin’de dil eğitimi alarak kendilerini sosyal ve kültürel yönden de geliştirebilecekleri programlara katılmaları için danışmanlık hizmeti veriyor, onları hayallerine bir adım daha yaklaştırıyoruz. 

Dünya Küresinin Üzerine Mezuniyet Kepi Oturtulmuş, Yanda Bozuk Paralar

Dil Okulu Danışmanlığı

Dil okulu danışmanlığı, yurt dışında eğitim almayı düşünen öğrencilerin istedikleri  ülkede dil becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacak bir eğitim fırsatı sunar. 

Movendus Akademi Dil Okulu Danışmanlığı ile öğrencilerin bu süreçte kazanımlarını  değerlendirecek olursak;

Movendus Akademi olarak Dil Okulu Danışmanlığı bünyesinde verdiğimiz hizmetleri şöyle sıralayabiliriz:

Bilgisayar Ekranına Odaklanmış Yaz Okulu ve Dil Okulu Danışmanlığı Alan Öğrenci Topluluğu
  1. Hedef Belirleme: Öğrencinin hedeflerine ve bütçesine en uygun dil okulunu/dil kursunu belirlemek.
  2. Ülke, Şehir ve Konaklama Tercihlerine Uygun Şartları Değerlendirme
  3. Başvuru Hazırlığı: Dil okulu başvuruları için gerekli evrak ve formların eksiksiz ve hızlı bir şekilde hazırlanması.
  4. Başvuru: Belirlenen dil okuluna başvuru yapılması.
  5. Başvuru Takibi: Yapılan başvurunun takibi.
  6. Kabul Sonrası İşlemler: Kabul sonrası yapılan resmi kayıt işlemleri ile havaalanı transferinden vize işlemlerine kadar her aşamada danışmanlık sağlıyoruz. 
  7. Vize Başvurusu: Uzman vize departmanı ile doğru vize başvurusu ve vize sürecinin takibi.

Öğrencilerimizin dil okulu/ dil kursu başvurularının her aşamasında destekçisi olarak bu süreci  kolaylaştırırken hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz.   

Yaz Okulu Danışmanlığı

Yaz Okulu Danışmanlığı dil eğitimin yanında öğrencilere akademik alanda da kendilerini geliştirme imkanı sağlar. Gidilecek yere göre değişmekle birlikte 7-22 yaş aralığında değişen Yurtdışı Yaz Okulu programları öğrencilerin vizyonlarına ve akademik hayatlarına büyük bir katkı sağlayan kültürel değişim programlarıdır.

Dünya Üniversiteleri Arasında Kabul Almış Öğrenci Topluluğu

Yaz Okulu Programı ile öğrenciler, erken yaşlarda dünyanın en iyi üniversitelerinden seçmeli dersler alarak kariyer hedeflerini netleştirebilir, ilgi duydukları alanlara dair daha derin bilgi sahibi olabilirler. Lisans öğrencileri ise master kabullerinde şanslarını artırmak ve farklı alanlardan deneyimler elde etmek için yurtdışı yaz okulu danışmanlığından faydalanabilirler. Program sonunda üniversiteler tarafından verilen transkript ile üniversite eğitimi için kredi kazanmak mümkündür. Bu sayede ileride o kaliteli üniversitelerden kabullerini kolaylaştırabilirler.

Sizler de bu konularda danışmanlığa ihtiyaç duyuyorsanız ücretsiz ön görüşmelerimize gelerek detaylı bilgi alabilirsiniz. www.movendusakademi.com sitemiz üzerinden, 0533 916 29 92 numaralı telefonu arayarak veya info@www.movendusakademi.com adresine mail atarak randevu talebi oluşturabilirsiniz.